Zamknięcia hermetyczne w pojemnikach plastikowych są kluczowe dla zachowania świeżości pakowanych produktów, zapobiegania wyciekom i ochrony przed czynnikami zewnętrznymi (np. działaniem powietrza, wilgoci czy zanieczyszczeń).
Kategoria: Opakowania plastikowe
Opakowania plastikowe dla branży kosmetycznej, przemysłowej, instalacyjnej, spożywczej, budowlanej, auto-moto. Pomożemy Ci dobrać opakowanie z naszej szerokiej oferty, w której znajdziesz: blistry, tuby, pudełka, kasetki, wytłoczki i wiele opakowań niestandardowych.
Jeśli potrzebujesz bardzo nietypowego opakowania, pomożemy Ci je opracować i przetestować i wdrożyć.
Zobacz nasze referencje
Warto wykorzystać elementy interaktywne na opakowaniach. Mogą no być np. QR kody, hashtagi, elementy rozszerzonej rzeczywistości i chipy.
Zamknięcia hermetyczne w pojemnikach plastikowych są kluczowe dla zachowania świeżości pakowanych produktów, zapobiegania wyciekom i ochrony przed czynnikami zewnętrznymi (np. działaniem powietrza, wilgoci czy zanieczyszczeń).
Pojemniki plastikowe mogą mieć różne typy zamknięć oraz różne grubości ścianek. Jak dobrać je do produktu.
Jesteśmy na dobrej drodze, aby efektywniej pozbywać się zużytego plastiku. To dobra wiadomość dla producentów opakowań z tworzyw sztucznych.
Opakowania foliowe towarzyszą nam na co dzień w wielu sytuacjach. Nie tylko kupujemy zapakowane w różnego rodzaju folie produkty, ale używamy ich też w domu. Jakie są rodzaje opakowań foliowych? Czym się różnią?
Przezroczyste pojemniki plastikowe z pokrywą, czyli pudełka z folii sztywnych (np. PET, PCW lub PE) można wykorzystywać nie tylko do pakowania drobnych przedmiotów. Świetnie sprawdzą sią jako opakowania z tworzywa na bardzo duże rzeczy lub pudełka do przechowywania. Z wieczkiem lub pokrywą będą jeszcze bardziej praktyczne.
Opakowania plastikowe towarzyszą nam od lat i zapewne będą obecne na rynku jeszcze długo. Przeciętny klient używając pojęcie „opakowania plastikowe” nie zauważa jednak często, że…
Ceny opakowań z tworzyw sztucznych zależą od wahań cen surowców, zakłóceń łańcuchów dostaw, podaży i popytu. Pandemia wpływa na to wszystko.
Czy opakowania z tworzyw sztucznych będą sukcesywnie znikać z naszej rzeczywistości? Raczej nie stanie się tak w najbliższych latach. Drogą do ograniczenia wpływu opakowań na środowisko naturalne jest coraz lepsze zarządzanie odpadami, bardziej świadome projektowanie i produkcja oraz dobór materiałów?