Menu Zamknij

Kim jesteśmy? Jak działamy?

Produkcja opakowań z folii twardej to nasza specjalność. 

Działamy w branży przetwórstwa tworzyw sztu­cznych od 1982 roku poprzez produkcję zabawek, artykułów technicznych i innych. Od 1987 roku naszą specjalnością stała się produkcja opakowań z folii twardej, PVC, PS, PET- przeźroczystej i barwionej. Surowce te stwarzają możliwości wykonania szerokiej gamy wyrobów, mających wiele zastosowań. Jednocześnie stawiają też przed nami wyso­kie wymagania technologiczne. 

Paleta asortymento­wa naszych wyrobów jest dostosowana do zapotrzebowania rynku i sukcesywnie ją po­szerzamy, dostosowując do trendów i zmieniających się wymogów. Bardzo ważna jest dla nas ekologia. 

Niektóre wzory opakowań są przez nas zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RR. Powstanie nowego rodzaju opakowania to efekt bliskiej współpracy z zamawiającym. W fazą końcowej współdziałania powstaje opakowanie wykonane zgodnie z zamysłem i wymogami estetycznymi oraz ekonomicznymi stawia­nymi przez klienta. Wiemy, że cechy te są szeroko akceptowane przez rynek krajowy, jak też coraz szerzej przez rynki Unii Europejskiej. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór opakowań typowych, znajdujących się w naszym katalogu, a w razie potrzeby realizujemy też dla naszych klientów projekty specjalne – czyli opakowania z tworzyw sztucznych na zamówienie.

Zapraszamy do współpracy: oferu­jemy rzetelną obsługę oraz krótkie terminy realizacji zamówienia z dostawą do klienta na terenie kraju i poza krajem.

Przeczytaj na naszym blogu: w jakich branżach wykorzystywane są opakowania z folii twardej? 

Przekrój naszej produkcji przedstawiamy w następujących pakietach:

  • tuba (pojemnik cylindryczny)
  • pojemniki składane
  • paleta, etui, kaseta
  • blister
  • wytłoczki techniczne
  • wykroje

Produkcja opakowań foliowych z różnych surowców to nasza specjalność. Zobacz w jakich branżach działają odbiorcy naszych produktów i co pakują w blistry, tuby, pudełka, kasety i wytłoczki.

Call Now Button