Menu Zamknij

Tuby z folii - dowolna średnica i wysokość

Produkujemy wysokiej jakości tuby z folii twardej o dowolnej średnicy oraz wysokości.

Tuby o wysokiej jakości dzięki unikalnej technologii.

Tuby z folii – trwałość, estetyka i ekologia

Nasze produkty wyróżniają się zastosowaną technologią, która jest zastrzeżona w Urzędzie Patentowym RP. Technologia ta nie wy­maga stosowania żadnych dodat­kowych składników np.: kleju do łą­czenia jej elementów. Dzięki temu produkowane przez nas tuby są bardziej trwałe i estetyczne, a ponadto są  w 100% do przetwarza­nia w procesie recyklingu.

Tuba wykonana z folii przezroczy­stej (PET) doskonale prezentuje wyroby, a jej specyfika konstrukcji, wraz z różnego rodzaju wkładkami cen­trującymi i usztywniającymi, zapew­nia bezpieczny transport wyrobu..P

Niepowtarzalne dno opakowania

W produkcji dna naszych opakowań nie stosujemy żadnych dodatkowych materiałów, m.in. klejów do łączenia elementów. Jest to możliwe dzięki specjalnej technice „zakładki”, którą zastrzegliśmy w Urzędzie Patentowym RP.

Łączenia bez użycia kleju

Kolejną zaletą naszych opakowań są zespawane ze sobą łączenia boków tuby. Także w tym miejscu nie stosujemy żadnych dodatkowych materiałów łączących.  Dzięki naszej technologii finalny produkt jest nie tylko trwalszy i stabilniejszy, ale także bardziej ekologiczny!

Call Now Button