Menu Zamknij

Opakowania flokowane

Idealne opakowanie z tworzywa sztucznego na produkty luksusowe, a także zawsze, gdy chcesz podkreślić unikalność i wartość wyrobu

tacka-flokowa
Wytłoczka flokowana na flakony
Taca-flokowana
Taca flokowana

Co można pakować w opakowania flokowane?

Opakowania flokowane z PET lub PCW to najczęściej pudełka z wieczkiem, tacki, kasety oraz wytłoczki. Pakuje się w nie najczęściej produkty o wysokiej wartości, a także zawsze wtedy kiedy chcemy podkreślić unikalność i wysoką wartość produktów. Opakowania z flokiem świetnie sprawdzają się także do prezentacji biżuterii, monet, odznaczeń i innych wartościowych lub kolekcjonerskich przedmiotów.

Opakowania z flokiem dla branży kosmetycznej

Opakowania flokowane to bardzo dobry pomysł na podkreślenie jakości kosmetyków i przyborów kosmetycznych. Często pakuje się w nie np. pilniczki, pęsety, pędzelki oraz nożyczki. Także ekskluzywny krem czy inny kosmetyk w słoiczku będzie się prezentował świetnie w pudełeczku flokowanym z ciekawą fakturą.

Branża biurowa i papiernicza

Opakowania z folii flokowane na wieczne pióra czy długopisy to bardzo popularne rozwiązanie. Może to być zarówno opakowanie produktu przygotowane pod kątem sprzedaży, jak i służące później do przechowywania pióra lub cennego długopisu.

Pomożemy Ci przygotować idealne opakowanie foliowe z wybranego typu folii twardej, które wykonamy metodą termoformowania. Tworzymy zarówno opakowania typowe jak i realizujemy zlecenia niestandardowe. 

Call Now Button